Jak vybrat správný květinový šperk: Tulipán

Výběr šperku je náročný a je to tak správně. Jakou květinu, jakou barvu? Pomocí květiny se dají vyjádřit vaše city, přání, nálady… Určitě by vám ve výběru mohlo pomoc pár slov o významu květin. Výběr by také mohl ulehčit květinový horoskop. Pojďme na to!

18 května, 2021

Květinový horoskop

Tulipán (22.5. – 21.6.)

Jaro už je v plném proudu a my se dostáváme do znamení tulipánu. Osoby v tomto znamení jsou jedineční jako sama květina, vždy upoutají pozornost, rádi se nechávají obdivovat. Jejich hlavní předností jsou řečnické dovednosti, jsou to lidé, s kterými se opravdu dobře pobavíte. Tulipány nikde dlouho nevydrží, potřebují dobrodružství, cestování, poznávaní nových lidí a dovedností. Jsou to snílci, kteří si za svými sny jdou.

Kolik je barev tulipánu, tolik je i významů

. Pokud jste se zamilovali do krásy něčích očí, tak to nejlépe vyjádříte žíhaným tulipánem.

Květomluva

Tulipán

Kolik je barev tulipánu, tolik je i významů. Červeným tulipánem vyjádříte upřímnou a čistou lásku. Dáváte dané osobě najevo jak moc pro vás znamená, že bez ní nemůžete být a může vám ve všem věřit. Na žlutý tulipán si dávejte pozor, ten vyjadřuje neopětovanou beznadějnou lásku, ale za to je to vhodná květina pro přátele, zde vyjádří potěšení z vašeho shledání, žlutá barva je veselá a dodává energii. Bílým tulipánem si říkáte o odpuštění. A pokud jste se zamilovali do krásy něčích očí, tak to nejlépe vyjádříte žíhaným tulipánem.

Nechte promluvit květinu za vás, jde o krásný způsob, kterým můžete dát dané osobě najevo, co k ní cítíte.

Znáte někoho ve vašem okolí, koho by právě tulipán potěšil? Nebo jste to dokonce vy samotní? Darujte ho v originální podobě šperku. Květinu můžete nosit stále u sebe, a ještě vás bude krásně zdobit.

Dropletka.cz – šperky z přírody

A teď už je správný čas na výběr přírodního šperku.

Do obchodu